Optický patch cord Duplex LC-SC 50/ 125 2m MM OM4

Patchcord multimode OM4 50/ 125, LC-SC, 2m, barva aqua LSOH duplex ... více
Objednací kód: 50271069752
Kód výrobce: 0951
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem do 24 hodin
Cena bez DPH: 218 Kč
Cena s DPH: 264 Kč
Porovnání Oblíbené

Patchcord multimode OM4 50/125, LC-SC, 2m, barva aqua LSOH duplex

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 2
Barva Modrá
LC (M) 1
SC (M) 1