Optický patch cord Duplex LC-SC 50/ 125 5m OM4

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/ 125 OM4. Typ kabelu: Optický patch kabel Konektor A: LC Duplex Konektor B: SC Duplex Jádro/ Plášť: 50/ 125µm Multimode Délka: 5 m ... více
Objednací kód: 50271069755
Kód výrobce: 0953
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem do 24 hodin
Cena bez DPH: 406 Kč
Cena s DPH: 491 Kč
Porovnání Oblíbené

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 OM4.

Typ kabelu: Optický patch kabel
Konektor A: LC Duplex
Konektor B: SC Duplex
Jádro/Plášť: 50/125µm Multimode
Délka: 5 m

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 5
LC (M) 1
SC (M) 1