Optický patch kabel duplex LC-LC 50/ 125 MM 25m OM4

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/ 125 MM OM4; Vlastnosti; •Délka kabelu: 25m; Typ konektorů; •Konektor 1: LC Male, •Konektor 2: LC Male; Záruka: 24 měsíců ... více
Objednací kód: 5027106958123
Kód výrobce:
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 075 Kč
Cena s DPH: 1 301 Kč
Porovnání Oblíbené

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4

Vlastnosti

  • Délka kabelu: 25m

Typ konektorů

  • Konektor 1: LC Male
  • Konektor 2: LC Male

Záruka: 24 měsíců

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 25
Barva Zelená
LC (M) 2