Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 90m, OS2, G657A

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 90m, OS2, G657A. Technické parametry; •Typ kabelu: 9/ 125um SM, OS2, •Délka kabelu: 90 m, •Konektory: LC-LC, ... více
Objednací kód: 5027107753035
Kód výrobce:
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 256 Kč
Cena s DPH: 1 520 Kč
Porovnání Oblíbené

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 90m, OS2, G657A.

Technické parametry

  • Typ kabelu: 9/125um SM, OS2
  • Délka kabelu: 90 m
  • Konektory: LC-LC
-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 90
Barva Žlutá
LC (M) 2