Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/ 125um SM, 15m, OS2

Optický patch kabel duplexní LC-SC 9/ 125um SM OS2. Typ kabelu: Optický patch kabel Konektor A: LC Duplex Konektor B: SC Duplex Jádro/ Plášť: 9/ 125µm Singlemode Délka: 15 m ... více
Objednací kód: 50271079410108
Kód výrobce: 1056
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 316 Kč
Cena s DPH: 382 Kč
Porovnání Oblíbené

Optický patch kabel duplexní LC-SC 9/125um SM OS2.

Typ kabelu: Optický patch kabel
Konektor A: LC Duplex
Konektor B: SC Duplex
Jádro/Plášť: 9/125µm Singlemode
Délka: 15 m

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 15
LC (M) 1
SC (M) 1