Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/ 125um SM, 100m, OS2

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpr ... více
Objednací kód: 502710749445
Kód výrobce: 10282
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 042 Kč
Cena s DPH: 1 261 Kč
Porovnání Oblíbené

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Technická specifikace
Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1

Konektory: SC-SC

Broušení: UPC-UPC

Barva: Žlutá

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 3mm

Délka: 100m

Provedení: Duplex

-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Přesná délka (m) 100
Optický kabel SM/MM Single mode 9/125 OS2
Délka optického patch kabelu Délka 100m
Vlastnost 9/125
Provedení simplex/duplex Duplex