Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/ 125um SM, 40m, OS2

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/ 125um SM, 40m, OS2, G657A ... více
Objednací kód: 502710749440
Kód výrobce:
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 755 Kč
Cena s DPH: 914 Kč
Porovnání Oblíbené

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 40m, OS2, G657A

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 40
SC (M) 2