Patchcord FO Duplex E2000/ APC-SC/ APC 9/ 125um 5m, OS2

Patchcord FO Duplex E2000/ APC-SC/ APC 9/ 125um 5m, OS2 Specifikace; •Konektor 1: E2000/ APC, •Konektor 2: SC/ APC, •Mód: Duplex, •Typ vlákna: 9/ 125um, •Délka: 5m, ... více
Objednací kód: 5027107952211145
Kód výrobce:
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 647 Kč
Cena s DPH: 783 Kč
Porovnání Oblíbené

Patchcord FO Duplex E2000/APC-SC/APC 9/125um 5m, OS2

Specifikace

  • Konektor 1: E2000/APC
  • Konektor 2: SC/APC
  • Mód: Duplex
  • Typ vlákna: 9/125um
  • Délka: 5m
-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 5
E2000 1
SC/APC (M) 1