Patchcord FO duplex LC/ APC-SC/ APC 9/ 125um SM, 3m, OS2

Objednací kód: 5027107946312
Kód výrobce: 1484
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 134 Kč
Cena s DPH: 162 Kč
Porovnání Oblíbené
-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Přesná délka (m) 3
Optický kabel SM/MM Single mode 9/125 OS2
Délka optického patch kabelu Délka 3 m
Vlastnost 9/125
Provedení simplex/duplex Duplex