• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • zrušit

    Typ

  • zrušit

    Délka (m)

  • zrušit

    Barva

  • zrušit

    Verze datového rozhraní

  • zrušit

    Ethernetový kabel - kategorie

  • zrušit

    Typ stínění kabelu

  • zrušit

    Optický patch kabel

  • zrušit

    Délka optického patch kabelu

Síťové kabely (Optické patch kabely)

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
502710772 Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 2m, OS2 skladem do 24 hodin 177 Kč
5027107922 Optický patchkabel SIMPLEX, LC-SC 9/ 125um SM, 2m, OS2 skladem do 24 hodin 99 Kč
502710791 Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/ 125um SM, 1m, OS2 skladem do 24 hodin 160 Kč
502710713 Optický patchkabel SIMPLEX, SC-SC 9/ 125um SM 1m, OS2 skladem do 24 hodin 79 Kč
502710337 Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/ 125 µm MM,1m, OM1 skladem do 24 hodin 260 Kč
502710698518 Optický patch cord Duplex LC-SC 50/ 125 20m OM4 na objednávku 950 Kč
5027107753037 Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM,100m na objednávku 1 555 Kč
5027108625 Pigtail Fiber Optic LC 50/ 125MM,2m,0,9mm OM4 skladem do 24 hodin 64 Kč
5027107714 Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM 1,5m OS2 na objednávku 151 Kč
502710571353 Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/ 125um MM 50m, OM1 na objednávku 1 076 Kč
50271079521113 Patchcord FO duplex E2000/ APC-SC/ UPC 9/ 125um SM 3m, OS2 na objednávku 449 Kč
502710795221113 Patchcord FO Duplex E2000/ APC-SC/ APC 9/ 125um 3m, OS2 na objednávku 438 Kč
5027107498602 FO patchkabel DUPLEX SC/ APC- SC/ APC 9/ 125 SM 2m, OS2 na objednávku 150 Kč
50271086233 Pigtail Fiber Optic LC 50/ 125MM,2m,0,9mm OM3 skladem do 24 hodin 59 Kč
5027106611 Optický patchkabel duplex MTRJ-SC 62,5/ 125um MM,3m, OM1 na objednávku 350 Kč