• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • Vlastnosti kabelů

  • zrušit

    Typ

  • zrušit

    Optický kabel SM/MM

  • zrušit

    Délka optického patch kabelu

  • zrušit

    Délka (m)

  • zrušit

    Barva

  • zrušit

    Provedení simplex/duplex

  • zrušit

    Ethernetový kabel - kategorie

  • zrušit

    Verze datového rozhraní

  • zrušit

    Typ stínění kabelu

  • Konektory

Síťové kabely (Optické patch kabely)

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
5027107753066 Optický patch LC/ APC-LC/ APC 9/ 125um SM,10m duplex na objednávku 283 Kč
5027107753071 Optický patch LC/ APC-LC/ UPC 9/ 125um SM, 1m duplex na objednávku 167 Kč
5027107753072 Optický patch LC/ APC-LC/ UPC 9/ 125um SM, 2m duplex na objednávku 183 Kč
5027107753073 Optický patch LC/ APC-LC/ UPC 9/ 125um SM, 3m duplex na objednávku 201 Kč
50271028935 Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/ 125 um MM, 150m, OM1 na objednávku 4 037 Kč
5027107947507 Patch FO SIMPLEX LC/ APC-SC/ APC 9/ 125um SM, 7m FLEXI 2mm G.657B3 na objednávku 130 Kč
50271074963 Optický patchkabel duplex SC/ APC-SC 9/ 125um SM 3m, OS2 na objednávku 150 Kč
50271074982123 FO patchkabel simplexní SC/ APC - SC 9/ 125 SM 3m, OS2 na objednávku 104 Kč
50271086224 Pigtail Fiber Optic SC/ PC 50/ 125MM,2m OM3 skladem do 24 hodin 48 Kč
5027107498212 FO patchkabel simplexní SC/ APC - SC 9/ 125 SM 2m, OS2 na objednávku 96 Kč
5027107498605 FO patchkabel DUPLEX SC/ APC- SC/ APC 9/ 125 SM 5m, OS2 na cestě, upřesníme 172 Kč
50271079410104 Optický patchkabel SIMPLEX, LC/ UPC-SC/ UPC 9/ 125um SM, 10m, OS2 skladem do 24 hodin 148 Kč
5027107946312 Patchcord FO duplex LC/ APC-SC/ APC 9/ 125um SM, 3m, OS2 na objednávku 162 Kč
526071957 Ubiquiti UC-DAC-SFP28, DAC kabel,SFP28, bílý, 0.5m na objednávku 951 Kč
502710749443 Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/ 125um SM, 50m, OS2 na objednávku 761 Kč