• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • zrušit

    Typ

  • zrušit

    Délka (m)

  • zrušit

    Barva

  • zrušit

    Verze datového rozhraní

  • zrušit

    Ethernetový kabel - kategorie

  • zrušit

    Typ stínění kabelu

  • zrušit

    Optický patch kabel

  • zrušit

    Délka optického patch kabelu

Síťové kabely

Top produkty

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
502710012 DATACOM Patchkabel 2m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý skladem do 24 hodin 28 Kč
2100808862 Kabel C-TECH patchcord Cat5e, UTP, šedý, 2m skladem do 24 hodin 21 Kč
50271002 DATACOM Patchkabel 3m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý skladem do 24 hodin 36 Kč
Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
2100808862 Kabel C-TECH patchcord Cat5e, UTP, šedý, 2m skladem do 24 hodin 21 Kč
2100808864 Kabel C-TECH patchcord Cat5e, UTP, šedý, 5m skladem do 24 hodin 35 Kč
2100808879 Kabel C-TECH patchcord Cat5e, UTP, šedý, 15m skladem do 24 hodin 79 Kč
2100808878 Kabel C-TECH patchcord Cat5e, UTP, šedý, 10m skladem do 24 hodin 57 Kč
502710012 DATACOM Patchkabel 2m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý skladem do 24 hodin 28 Kč
50271002 DATACOM Patchkabel 3m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý skladem do 24 hodin 36 Kč
50271001 DATACOM Patchkabel 1m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý skladem do 24 hodin 22 Kč
50271003 DATACOM Patchkabel 5m , UTP , Cat5e , RJ45, šedý skladem do 24 hodin 46 Kč
502710049 Instal. kabel Solarix CAT5e UTP PVC 305m/ box drát skladem do 24 hodin 2 839 Kč
502710052 DATACOM UTP Cat5e PVC kabel 305m (drát), šedý skladem do 24 hodin 2 669 Kč
5026100626 Instalační kabel Solarix CAT5E FTP PVC 305m/ box skladem do 24 hodin 3 688 Kč
502710771 Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 1m, OS2 skladem do 24 hodin 157 Kč
502710772 Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 2m, OS2 skladem do 24 hodin 177 Kč
5027181502 Patch cord FTP cat5e 0,5M červený skladem do 24 hodin 24 Kč
5027100512 DATACOM FTP drát CAT5E 305m OUTDOOR skladem do 24 hodin 4 419 Kč