• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • Síťové prvky pasivní

  • zrušit

    Kategorie kabelů

  • zrušit

    Stínění kabelů

  • zrušit

    Ochrana konektoru kabelů

  • zrušit

    Provedení 19" rozvaděče

  • zrušit

    Výška 19" rozvaděče

  • zrušit

    Optický patch kabel

  • zrušit

    Délka optického patch kabelu

  • zrušit

    Šířka rozvaděče (mm)

  • zrušit

    Hloubka rozvaděče (mm)

  • zrušit

    Typ

  • zrušit

    Délka (m)

  • zrušit

    Barva

  • zrušit

    Verze datového rozhraní

  • zrušit

    Ethernetový kabel - kategorie

  • zrušit

    Typ stínění kabelu

  • zrušit

    Napájecí Typ C (220V) (M)

Více parametrů ...

HP Enterprise - Síťové prvky pasivní

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
J9283D Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable skladem do 24 hodin 3 725 Kč
J9281D Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable skladem do 24 hodin 2 098 Kč
JD097C HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable skladem do 24 hodin 6 476 Kč
JD096C HPE X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable skladem do 24 hodin 4 731 Kč
JG331A HPE X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC Cable skladem do 24 hodin 20 713 Kč
JD095C HPE X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable skladem do 24 hodin 4 464 Kč
J9285D Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable skladem do 24 hodin 5 046 Kč
R0Z25A Aruba 100G QSFP28 to QSFP28 1m DAC Cable na objednávku 10 534 Kč
JL487A Aruba 25G SFP28 to SFP28 0.65m DAC Cable na objednávku 5 215 Kč
JL488A Aruba 25G SFP28 to SFP28 3m DAC Cable na objednávku 7 617 Kč
JL489A Aruba 25G SFP28 to SFP28 5m DAC Cable na objednávku 9 991 Kč
R0M46A Aruba 50G SFP56 to SFP56 0.65m DAC Cable na objednávku 8 107 Kč
R0M47A Aruba 50G SFP56 to SFP56 3m DAC Cable na objednávku 12 496 Kč
HPEAJ833A HPE .5m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable na objednávku 1 509 Kč
HPEAJ834A HPE 1m Multi-mode OM3 LC/ LC FC Cable na objednávku 1 607 Kč