• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • zrušit

    Typ

  • zrušit

    Délka (m)

  • zrušit

    Barva

  • zrušit

    Ethernetový kabel - kategorie

  • zrušit

    Typ stínění kabelu

Více parametrů ...

Patch kabely (#)

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
5027107922 Optický patchkabel SIMPLEX, LC-SC 9/ 125um SM, 2m, OS2 skladem do 24 hodin 101 Kč
502710771 Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 1m, OS2 skladem do 24 hodin 206 Kč
502710791 Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/ 125um SM, 1m, OS2 skladem do 24 hodin 191 Kč
502710792 Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/ 125um SM, 2m, OS2 skladem do 24 hodin 220 Kč
502710772 Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 2m, OS2 skladem do 24 hodin 218 Kč
5027106958141 Optický patch cord duplex SC-SC 50/ 125 1m MM OM4 na objednávku 274 Kč
526071944 UBNT FC-SM-200, Fiber Cable,Single Mode,200' (60m) na objednávku 2 533 Kč
5027107753035 Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 90m, OS2, G657A na objednávku 1 520 Kč
5027107753045 Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 130m, OS2, G657A na objednávku 1 844 Kč
5027107753055 Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 190m, OS2, G657A na objednávku 2 207 Kč
5027107498601 FO patchkabel DUPLEX SC/ APC- SC/ APC 9/ 125 SM 1m, OS2 skladem do 24 hodin 150 Kč
526071937 UBNT Ethernet Patch Kabel, 0,22m, Cat6, černý skladem do 24 hodin 57 Kč
502710713 Optický patchkabel SIMPLEX, SC-SC 9/ 125um SM 1m, OS2 skladem do 24 hodin 93 Kč
526071943 UBNT FC-SM-100, Fiber Cable,Single Mode,100' (30m) na objednávku 1 723 Kč
50271086129 Pigtail Fiber Optic LC/ APC 09/ 125 2m G657A skladem do 24 hodin 63 Kč